خريد بک لينک ارزان
سایت کوتاه کننده لینک
آموزشگاه آشپزی
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه کافی شاپ
تور آنتالیا
ویزای تایوان
تور کانادا
خرید پیپ اصل
اعتماد با خودت داشته باش
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :اخباري
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۷:۴۳:۴۴

كولر گازي داراي پمپي است كه گرماي محيط داخل اتاق كه نسبت به بيرون خنك تر است را جذب مي كند و به بيرون كه گرمتر است مي فرستد.

نويسنده :اخباري
تاريخ: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۷:۲۸:۲۰

چاه فاضلاب بعداز مدتي به كار گيري از ميان مي‌رود و ديواره هاي آن در گير ريزش مي شود . اين دستور با گذشت سال هاي بسيار منجر تخريب بي نقص ديواره چاه شده و حفره اي وسيع در تحت ساختمان ساخت مي نمايد كه‌اين حفره هر لحظه قابليت ريزش دارااست .


برچسب‌ها: ،

نويسنده :اخباري
تاريخ: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۷:۲۵:۵۴

 به طور كلي پكيج ديواري و زميني دستگاهي است كه توانمند به تأمين به طور همزمان آب گرم مصرفي و آب گرم شوفاژ براي هر مورد از واحدهاي سوئيت يا ويلاها بوده و به راحتي به جاي يك كابينت ديواري يا اين كه زميني نصب مي‌گردد و ...


برچسب‌ها: ،

نويسنده :اخباري
تاريخ: ۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۸:۳۸:۲۳

طريق گزينش خنك كننده گازي
امروزه بخش اعظمي از مردمان استعمال ازكولرهاي گازي و اسپليت را جهت تامين هواي خنك در فضاي خانه يا اين كه دفتر خويش به استعمال از ساير اشكال دستگاه هاي سرمايشي و تهويه مطبوع ترجيح مي دهند , چون كولرهاي اسپليت در مقايسه با ديگر امكانات تهويه مطبوع از مزاياي اكثري برخوردارند .


برچسب‌ها: ،

نويسنده :اخباري
تاريخ: ۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۸:۰۲:۱۱

تعميرات و حفظ ديگ بخار اعم از مواقعي است كه بايستي به طور اصولي انجام پذيرد به دليل آن كه ديگ هاي بخار دارنده فشار و دماي بالايي هستند كه فساد آن‌ها در شكل عدم رعايت موردها ايمني , مي‌توانند زياد خطر آفرين و لبريز هزينه باشد .


برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]