خريد بک لينک ارزان
سایت کوتاه کننده لینک
آموزشگاه آشپزی
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه کافی شاپ
تور آنتالیا
ویزای تایوان
تور کانادا
خرید پیپ اصل
افزايش طول عمر يخچالها اعتماد با خودت داشته باش
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :اخباري
تاريخ: ۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت: ۰۷:۳۶:۵۶

ارتفاع قدمت سردخانه و سردخانه اين وسيله الكترونيكي هم نظير ديگر وسايل براي ارتقا قدمت اثرگذار خويش به مراقبت‌هايي احتياج داراست . در صورتيكه شما هم ميخواهيد بدانيد كه چطور قدمت موثر يخچال فريزر خويش را ارتقا دهيد مقاله پايين را از دست ندهيد . 

 

اعتنا به نكات هنگام جابجايي سردخانه 
اولي نكته اي كه خصوصا در اسباب و اثاث كشي ها از آن خاطره مي شود اين است كه هنگام جابجايي تا ساكن شدن دستگاه ۳ ساعت طاقت نمائيد و آن‌گاه مبادرت به روشن كردن آن فرماييد .

اين كار به‌اين عامل انجام مي گيرد كه گاز باطن آن از جريان و جابجايي بايستد و آنگاه پريز يخچال فريزر را بزنيد . 

 


قرار گيري مطلوب يخچال فريزر در آشپزخانه 

يكي رويكردهايي كه با امداد آن ميتوانيد قدمت اثر گذار فريزر خويش را ارتقا دهيد اين است كه فريزر را با مسافت از ساير اثاثيه ساخت گرما مثل اجاق , آب گرمكن و يا اين كه شوفاژ قرار دهيد .

اين دستگاه ها مخصوصا در فصل‌زمستان كه حرارت آن‌ها بالاست , گزينه هدررفت انرژي سرمايشي فريزر و فرسوده شدن موتور آن ميگردند . 


در‌حالتي كه فضاي كافي در آشپزخانه نداشته و آشپزخانه شما كوچك است از يك صفحه عايق حرارت يونوليتي در بين فريزر و ديگر دستگاه‌ها مثل مايكروفر به كار گيري نماييد .

همينطور واجب است كه يخچال فريزر را به اندازه يك سري سانتي‌متر از ديوار مسافت دهيد تا هوا پشت دستگاه جريان داشته باشد . 


زدودن گرد و غبار از موتور براي ارتقاء قدمت اثرگذار فريزر 
زماني كه دستگاه خاموش است ميتوانيد گرد وغبار پشت سردخانه و موتور آن را بگيريد . غالبا اين گوشه و كنار با اندازه متعددي گرد و خاك پوشيده مي گردد و اين در خنك نكردن صحيح دستگاه قادر است تاثيرگذار باشد . 


به كارگيري از لاستيك و درزگير 
به همسر و فرزندان خويش يادگرفتن دهيد كه درب سردخانه را بيشتراز حد گشوده نكنند! اين كار موجب خروج هواي سرد و ورود هواي گرم درون منزل به فضاي سردخانه شده و براي دستگاه زيان آور است .

يك عدد ديگر از راه‌هايي كه گرماي خارج به درون يخچال فريزر شكافت نكند به كار گيري از لاستيك و درزگيرهاي در براي سردخانه و سردخانه است . 


زدودن برفك ها و نظافت كردن سردخانه 
يك عدد ديگر از طريق هايي كه به بهبود قدمت موءثر سردخانه ياري مي نمايد منزه نگهداشتن سردخانه است .

اكثري از بانوان ماهي يك توشه مبادرت به برفك زدايي يخچال مي نمايند و درون سردخانه را هم با موادي مثل جوش شيرين و سركه شست و شو مي‌دهند تا ضمن اين كه فضايي منزه براي مواد غذايي خويش آماده مي نمايند , بوهاي متفاوتي كه در يخچال فريزر پيچيده است هم با زغال , جوش شيرين يا اين كه بوگيرهاي متفاوت برطرف مي نمايند . 


بعد از تميز كردن سردخانه در غايت حتمي است بگوييم كه در چيدن قفسه‌ها تعادل را رعايت نماييد و از مالامال كردن بيشتراز حد يخچال فريزر و به كار گيري از باكس ها و پياله هاي فراوان در فريزر دوري كنيد .

اين كار بدين برهان است كه مالامال شدن بازدارنده گردش مطلوب هوا در فضاي يخچال فريزر مي شود و دستگاه نمي تواند دماي اثبات را نگهداري نمايد و اين خويش بر قدمت اثر گذار فريزر اثر مي‌گذارد . 


برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]