خريد بک لينک ارزان
سایت کوتاه کننده لینک
آموزشگاه آشپزی
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه کافی شاپ
تور آنتالیا
ویزای تایوان
تور کانادا
خرید پیپ اصل
نحوه روشن كردن پكيج ايساتيس اعتماد با خودت داشته باش
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :اخباري
تاريخ: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت: ۰۲:۴۰:۱۵

بعد از نصب پكيج آشنايي با نحوه روشن كردن دستگاه از اهميت زيادي برخوردار است. چرا كه دستورالعمل روشن كردن انواع پكيج با يكديگر متفاوت است.


از طرفي در اين بين شما مي توانيد اطلاعات مفيدي در زمينه نحوه تنظيم پكيج در حالت زمستاني و يا زمستاني كسب كنيد. در اين صورت نياز شما به سرويسكار پكيج بسيار محدود مي شود.


لذا از آنجا كه پكيج ايساتيس از جمله محصولاتي است كه در بين مصرف كنندگان ايراني داراي محبوبيت زيادي مي باشد، در ادامه اين مطلب با نحوه روشن كردن آن بيشتر آشنا خواهيد شد.


اما قبل از آشنايي با نحوه روشن كردن پكيج ايساتيس بهتر است تا به بيان چند نكته كلي قبل از روشن كردن پكيج بپردازيم.


توصيه هايي قبل از روشن كردن پكيج ايساتيس:
در صورت احساس وجود نشتي گاز در دستگاه از آن استفاده نكرده و دسته شير گاز آن را قطع كنيد.نصب دودكش استاندارد، ثابت و با عايق بندي مناسب بسيار ضروري است.قبل از روشن كردن پكيج از عدم قرارگيري وسايل قابل اشتعال مانند كاغذ يا پارچه بر روي پكيج مطمئن شويد.

از باز بودن دودكش پكيج اطمينان حاصل كنيد.قبل از اقدام به افزايش فشار در دستگاه و يا حتي تخليه مدار گرمايش، حتما دسته شير گاز ورودي به دستگاه را ببنديد.

آشنايي با علائم كنترل پنل دستگاه
در اين قسمت به منظور يادگير بهتره نحوه روشن كردن پكيج ايساتيس اطلاعاتي را در خصوص علامت هاي موجود بر روي كنترل پنل اين دستگاه كه در تصوير ذيل با اعداد نمايش داده شده است را براي شما بيان مي كنيم:


نحوه روشن كردن پكيج ايساتيس 1
علامت اتصال ترموستات اتاقينشانه فعال بودن حالت آب گرم بهداشتيدكمه POWER يا روشن / خاموش دستگاهولوم مخصوص تنظيم دماي مدار گرمايش يا رادياتورولوم مخصوص تنظيم دماي مدار آب گرم بهداشتيدكمه MENU/OK به منظور تاييد تنظيمات برنامه دستگاهدكمه MODE مخصوص تنظيم پكيج در حالت هاي تابستانه يا زمستانه

دكمه ريستنشان دهنده دماي آب مدار آبگرم بهداشتي

نمايشگر فشار در دستگاه نشانگر كد خطا در پكيج (به منظور ملاحظه فيلم رفع ارور E7 در پكيج ايساتيس بر روي آن كليك كنيد).نشانگر فعال بودن فن دستگاهنشانگر دماي آب مدار گرمايشنشانگر فعال بودن حالت زمستانه

 

نحوه روشن كردن پكيج ايساتيس:
شير پركن پكيج را باز كنيد تا مدار دستگاه از آب پر شود و به محض رسيدن به فشار 1 بار بر روي نمايشگر فشار دستگاه، شير پركن را ببنديد.دسته شير گاز پكيج را باز كنيد.سيم برق دستگاه را به پريز برق وصل كرده و دكمه POWER دستگاه را فشار دهيد.

بعد از اين مرحله بايد پسورد مخصوص مصرف كننده كه ( 000 ) است را در كنترل پنل دستگاه وارد كنيد.در اين مرحله نمايشگر مخصوص درجه حرارت آب گرم مصرفي كه با عدد 11 در تصوير كنترل پنل دستگاه مشخص است، شروع به چشمك زدن مي كند.

با چرخش ولوم مربوط به دماي آب گرم مصرفي يا ولوم شماره 5 داخل تصوير مي توانيد دماي آب گرم مصرفي خود را تنظيم كنيد.با فشار دادن دكمه منوي پكيج ايساتيس يا شماره 6 برنامه تنظيم شده توسط شما تاييد شده و وارد برنامه مي شويد.

در صورتي كه دكمه ريست يا شماره 8 را فشار دهيد، مي توانيد از برنامه تنظيم شده خود خارج شويد.


منبع: سايت piping24


برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]