خريد بک لينک ارزان
سایت کوتاه کننده لینک
آموزشگاه آشپزی
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه کافی شاپ
تور آنتالیا
ویزای تایوان
تور کانادا
خرید پیپ اصل
راهنماي خريد ارزانترين رادياتور شوفاژ اعتماد با خودت داشته باش
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :اخباري
تاريخ: ۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت: ۰۸:۴۴:۲۶

با آغاز فصل سوزوسرما , بخش اعظمي از اشخاص به انديشه پر‌نور كردن شوفاژ و يا اين كه به كارگيري از سيستم هاي گرمايشي متفاوتي مي‌افتند . استعمال از رادياتورهاي شوفاژ مي‌تواند روشي خوب براي گرم كردن منزل با دقت در ظاهر اتاق هاي گوناگون باشند . 


امروزه ديگر اضطراري نمي‌باشد كه به مقدار و سبك رادياتوري كه قصد خريد يا اين كه تعويض آن را داريد , محدود گرديد , به اين دليل كه آيتم هاي متعددي براي تعيين وجود دارا هستند كه با ذوق شما مطابقت و همخواني خواهند داشت و مي‌توانند اندازه قابل قبولي از گرما را براي فضاي مد نظرتان ساخت كنند . 


راهنماي خريد شايسته ترين و ارزانترين رادياتور شوفاژ 
براي آنكه بتوانيد شايسته ترين و ارزانترين رادياتور شوفاژ را خريداري فرماييد , مي بايست به سوالهاي زيادي جواب دهيد كه ما پيرو مقاله آن سوال ها كليدي را در اختيارتان قرار ميدهيم . 


به چه تعداد و چه مقدار رادياتور نياز دارم 
همانگونه كه ميدانيد , تعيين و خريد رادياتور قشنگ و شكيل , اين روز ها كار سادگي شده‌است و ديگر حتمي نميباشد تا يك رادياتور فراوان بزرگ را براي فضايي كوچك خريداري كنيد . امروزه كافيست يه خرده دست به كار شده و باز‌نگري هايي را شكل دهيد تا بتوانيد تعداد رادياتورهاي مورد نيازتان را به دست آوريد . 


موقعيت دماي داخلي و فرنگي ساختمان , طول از كف , اندازه انرژي هايي كه هدر مي‌روند , گونه مصالح به كار رفته در ساختمان , حجم هواي محل ورود , طبقه فضاي متبوع , تعداد نفرات بومي در محيط همه در انتخاب توشه گرمايي رادياتورها دخيل مي باشند . 

 


شوفاژ رادياتور را مي بايست كجا نصب كنم 
ممكن است براي آنكه مخارج مرتبط با رادياتور شوفاژ تقليل يابد , سوال ها زيادي از خويش بپرسيد كه يك كدام از آن‌ها حتما , محل نصب مطلوب رادياتور است , به دليل آنكه در شكل گزينش مكاني نا مناسب , ممكن است نمي توانيد همت نيكي را از سيستم گرمايشي خويش شاهد باشيد . 


جور ديوار فضاي مورد نظرتان , رمز نخ هاي متمايز را در رابطه با گزينش رادياتور و محل نصب آن به شما مي‌دهد . از ديد ايستايي و استاتيك نصب رادياتور در حالتي كه ديوارهاي سنگي و آجري داشته باشيد , به راحتي رادياتورهاي بزرگي را روي آن ها نصب كنيد . 


درصورتي كه ديوار از گچ با فضاي توخالي در پشت آن تشكيل‌شده , واجب است كه محل اتصال گل ميخ ها را مشخص و معلوم فرمائيد . گل ميخ ها قويترين نصيب ديوار شما دراين‌صورت مي‌باشند كه براي نصب رادياتور به آنان نياز داريد . 


رادياتورهاي لوله كشي يا اين كه شوفاژ برقي 
شما مي‌توانيد به دو شكل از رادياتور شوفاژ به كارگيري نمائيد ; يك عدد با به كارگيري از لوله كشي آبگرم از ديگ موتورخانه حرارت مركزي يا اين كه پكيج شوفاژ و ديگري به كارگيري از شوفاژ برقي . شوفاژ برقي در قسمت هايي از خانه كه در آن لوله كشي نيست , كاربرد خواهد داشت . 


ولي در‌حالتي كه منزل شما لوله كشي شده‌است , بايستي رادياتورهاي شوفاژ با طرح دلخواه به كار گيري نمائيد تا آب گرم از روش لوله ها , در همگي اطراف گردش پيدا نمايد . همينطور ضروري است بدانيد كه رادياتورهاي برقي به شكل مركزي در دست گرفتن نميشوند و براي هر اتاق بايستي شوفاژ برقي را به طريق جدا خريداري فرماييد . 

خط لوله هاي جان دار شوفاژ را در حيث بگيريد 
چنانچه در امتداد ديوار قرار گرفته اند , به راحتي مي‌توانيد رادياتورهاي متمايز را گزينش فرمائيد . دراين‌صورت احتمال دارد شما مي‌توانيد به راحتي بر تعداد پره ها و ارتفاع رادياتورهاي آلومينيومي خويش بيفزاييد و يا اين كه پره هاي بيشتر را چه بسا حذف فرماييد . 


ولي در شرايطي‌كه لوله كشي از كف باشد , شايد با يه خرده معضل مواجه گرديد . در حالتي كه ميخواهيد رادياتورهاي تازه را جايگزين ديرين ها نمائيد , مشكلي نخواهيد داشت , البته چنانچه بخواهيد سبك و مقدار رادياتور پيشين را تغيير و تحول دهيد و يا اين كه سبك آن را تغيير‌و تحول دهيد , احتمال دارد واجب باشد كه كفپوش هاي كف را براي جابجايي لوله ها انقطاع فرماييد . درين موردها خوب تر است از نظرها اجرايي نصاب رادياتورها در محل به كار گيري فرماييد . 


آيا به شيرهاي رادياتور احتياج دارم 
براي هر رادياتور لوله كشي شده در منزل خويش به يك جفت شير و زانو احتياج داريد , چون اين ها براي در اختيار گرفتن خروجي گرما به شدت آيتم به كار گيري قرار مي‌گيرند . 


برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]